logoprzez

XVI. Tarnogórskie Spotkania Jazzowe w Pałacu w Rybnej
Published on Tuesday, 30 October 2018 12:33
Autor: Written by Maja

Już 3 listopada kolejna odsłona XVI. Tarnogórskich Spotkań Jazzowych w Pałacu w Rybnej – KK Pearls - międzynarodowy projekt polsko-izraelsko-ukraińsko-kolumbijski Krzysztofa Kobylińskiego.

Wystąpią: Krzysztof Kobyliński – fortepian, Reut Rivka Shabi – wokal, Dima Gorelik – gitara, Edi Sanchez – perkusja, Waldemar Lindner.

Na repertuar zespołu złożą się autorskie kompozycje Krzysztofa Kobylińskiego, które wykonywane były przez wielu muzyków jazzowych, m.in. Branforda Marsalisa i Joeya Calderazzo. KK Pearls, w obecnym składzie, aktywni od 2014 roku, mają za sobą z m. in. koncerty w radiowej Trójce oraz koncerty w całej Europie.

Palac w Rybnej

Bilety w cenie 40 zł do nabycia www.ticketmaster.pl oraz w recepcji Pałacu / przelew na konto: Nr konta: 12 2490 0005 0000 4520 4256 1948.

Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej zaprasza
Published on Tuesday, 09 October 2018 10:33
Autor: Written by Maja

Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej zaprasza na październikowe wydarzenia kulturalne.

Mrowisko

Kultura za miedzą
Published on Tuesday, 09 October 2018 10:20
Autor: Written by Maja

Rozpoczynamy nowy cykl informujący o wydarzeniach kulturalnych organizowanych w naszej, trochę dalszej okolicy - za miedzą.

kultura za miedzą 01

Drodzy Sąsiedzi, jeśli dzieje się coś ciekawego w Waszej okolicy, podzielcie się tym z innymi. Napiszcie do nas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Najciekawsze wydarzenia zamieścimy na naszej stronie www.pokladykultury.pl.

© Copyright 2011. „System e-informacji kulturalnej" współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „W sieci kultury – utworzenie systemu e- informacji kulturalnej na terenie Gminy Zabrze”

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand